НАШІ ПОСЛУГИ

Монтаж терасної дошки та тераса "під ключ"

Терасна дошка - це міцне і довговічне підлогове покриття з дерево-полімерного композиту, яке може використовуватися під відкритим небом, в приміщеннях з підвищеною вологістю і навіть при контакті з солоною водою. Найбільш поширене укладання терасної дошки відкритим способом. Терасний настил монтується в строгій послідовності і з дотриманням ряду правил, що сприяють продовженню терміну служби покриття. Перш за все, необхідно підготувати підставу, на якому буде проводитися монтаж, і забезпечити його дренування. Незважаючи на водостійкість терасної дошки і відсутність процесів гниття в ній, скупчення вологи під настилом не сприяє тривалій експлуатації тераси. У нас Ви завжди зможете замовити роботи з укладання підлоги з терасної дошки під ключ.

Гідроізоляція

Сучасний ринок будівельних технологій на сьогоднішній день пропонує широкий вибір гідроізоляційних матеріалів, призначених для проведення водобарьерних робіт будь-якої складності та обсягу. Починаючи від найпростіших рулонних непромокальних матеріалів, на зразок руберойду, і закінчуючи останньою новинкою - технологією проникаючої гідроізоляції, здатної створювати монолітний тонкий водовідштовхувальний шар на будь-якій поверхні, існують сотні доступних засобів для проведення якісної грамотної оптимальної гідроізоляції. Вартість гідроізоляційних робіт залежить від площі нанесення та складності виконання. Ціни на роботи з гідроізоляції Ви можете дізнатись за телефоном

Озеленення терас

Горизонтальне та вертикальне озеленення є одним із напрямків діяльності компанії "ІЗО-ТЕХ". Ми пропонуємо озеленення веранд, терас, балконів в найбільш широкому спектрі можливостей. Фахівці компанії виконують як укладку екологічно захисного покриття на плоских дахах, так і створення цілих оранжерей з пішохідними доріжками. Навіть найбільш складний проект не є нереалізованим для компанії зі значним досвідом роботи у зазначеній сфері, що використовує технічно досконалі можливості індустрії. Озеленення зимових садів виконується «під ключ»: від проектування і будівельно-монтажних робіт до гарантійного обслуговування. Супровід проекту на всіх етапах робіт, строгий контроль якості та дотримання технологій гарантує високий рівень відповідальності при створенні об'єктів.