Терасна дошка Legro Ultra 138х22х2900 мм

1,714.00

Терасна система Legro Ultra – це гармонійне поєднання високих технологій і природної натуральності. ТМ Legro Ultra – це наглядний приклад вдалого поєднання функціоналості, елегантністності та економності. Терасна дошка Legro Ultra характеризується унікальними експлуатаційними властивостями  і натуральним зовнішнім виглядом.

Країна виробника: Угорщина.

Ціна вказана за 1 м2.

Або телефонуйте за номером:

+38 (067) 371 20 60

Категорія:

Двошарова терасна дошка Legro Ultra характеризується наявністю двох поверхонь. Одна поверхня рифлена, а інша – гладка. Цей виріб має різноманітну колірну палітру, тому можна легко підібрати модель потрібного відтінку.

Характиристики:

  • Екологічність. Матеріали, з яких виготовляється терасна дошка Legro Ultra, є природними і натуральними. Вміст деревини в складі матеріалу дошки досягає 60%, а полімерів 30%. Терасна дошка не висихає, не гниє і не деформується. Також не виділяє в навколишнє повітря будь-яких летючих шкідливих речовин і запаху.
  • Практичність. Після монтажу терасна дошка відразу ж готова до експлуатації, не потребує нанесення фарби або лаку.
  • Довговічність і надійність. Терасна дошка Legro Ultra є стійкою до перепаду температури навколишнього середовища в діапазоні – від 60 ° С до + 80 ° С. Матеріал стійкий до вогню і вологи, не розсихається, не виділяє і не вбирає вологу, а тому не піддається усадці. Дошка з деревинно-полімерного композиту легко піддається механічній обробці, не втрачає свій колір під впливом яскравих сонячних променів. Завдяки переліченим властивостям терасна дошка Legro Ultra є довговічною і зберігає свої експлуатаційні характеристики до 50 років!

Країна виробника: Угорщина.

Ціна вказана за 1 м2.

Виробник

Legro (Угорщина)

Тип матеріалу

ДПК

Довжина

2900

Ширина

138

Висота

23

Відгуки


Відгуків немає, поки що.

Be the first to review “Терасна дошка Legro Ultra 138х22х2900 мм”


Fields marked with an * are required

Залиште заявку для замовлення даного товару!

Х

Залиште заявку для консультації

 

X