Терасна дошка Legro Ultra Natural 138х23х2900 мм

2,994.00

Legro Natural Ultra – унікальна двошарова терасна дошка, яка поєднує найприскіпливіші побажання клієнтів, дизайнерів, архітекторів, власників ресторанів та є ідеальним покриттям для терас з великою прохідністю.

Особливістю терасної дошки Legro Natural Ultra є наявність спеціального високоміцного захисного шару. Захисний шар покриває дошку з усіх сторін, і характеризується при цьому унікальними ізоляційними властивостями, які забезпечують її зносостійкість, довговічність, перешкоджають вигоранню, гниттю, утворенню цвілі і плям.
Країна виробника: Угорщина.

Ціна вказана за 1 м2.

Або телефонуйте за номером:

+38 (067) 371 20 60

Категорія:

Legro Natural Ultra – двошарова терасна дошка виробництва Угорщини, яка розроблена спеціально, щоб поєднати побажання клієнтів, дизайнерів, архітекторів, власників ресторанів і створювати ідеальне покриття для терас з великою прохідністю.

Особливістю терасної дошки Legro Natural Ultra є наявність спеціального високоміцного захисного шару. Захисний шар покриває дошку з усіх сторін, і характеризується унікальними ізоляційними властивостями, що значно підвищує її зносостійкість, довговічність, перешкоджає вигоранню, гниттю, утворенню цвілі та плям.

Переваги терасної дошки Legro Ultra:

• Не боїться плям.

• Стійка до подряпин.

• Стійка до вигоряння.

• Характеризується підвищеною зносостійкістю.

• Легко миється.

При виготовленні дошки використовується спеціальна запатентована технологія фарбування – 3d-ефект. Така методика фарбування надає матеріалу максимальної схожості на лаковане натуральне дерево.

Країна виробника: Угорщина.

Ціна вказана за 1 м2.

Виробник

Legro (Угорщина)

Відгуки


Відгуків немає, поки що.

Be the first to review “Терасна дошка Legro Ultra Natural 138х23х2900 мм”


Fields marked with an * are required

Залиште заявку для замовлення даного товару!

Х

Залиште заявку для консультації

 

X