Терасна дошка Bruggan Elegant (Бельгія) 140х18х2900 мм

Терасна дошка Bruggan Elegant (Бельгія) 140х18х2900 мм

1 211

Ціна вказана за одну дошку
Ціна за м² – 95,75 €

Або телефонуйте за номерами:

(067) 509-32-90

(099) 466-12-03

(063) 517-15-44

Bruggan Elegant – новинка серед матеріалів преміум класу від бельгійського виробника дерево-полімерних композитів (ДПК). Це новий технологічний етап в еволюції композитної терасної дошки і, зокрема, своєї попередньої версії Bruggan Multicolor, який, без сумніву, став проривом у розвитку галузі ДБК, завдяки унікальній технології нанесення текстури деревини на всю товщину матеріалу. Ця технологія є основою виробництва Bruggan Elegant, вдосконалена нанесенням на поверхню дошки глибокого структурного тиснення максимально відтворює рельєф деревини, підкреслює волокна і додає терасній дошці елегантного вигляду та ексклюзивності.

Характеристики:

  • Глибоке структурне тиснення надає дошці виняткову натуральність по візуальним і тактильним відчуттям.
  • Можливість шліфування поверхні без шкоди фактурі деревини.
  • Огрядність матеріалу дозволяє виробляти радіус підрізання будь-якої складності.
  • Двостороння конструкція. Кожну з двох поверхонь дошки можна використовувати як лицьову.
  • Простота і швидкість монтажу, що не вимагає спеціальних навичок. При монтуванні терасної дошки, використовуються звичайні інструменти, призначені для обробки дерева, при цьому швидкість монтажу значно вище, ніж у випадку натуральної деревини.
  • Відсутність додаткової обробки. Для збереження зовнішнього вигляду терасної дошки не потрібне використання спеціальних захисних складів, покриття лаками і фарбами впродовж всього терміну експлуатації.
  • Елегантний зовнішній вигляд

Bruggan Elegant ідеально підходить для іміджевих об’єктів: на терасах приватних котеджів, відкритих майданчиках комерційних об’єктів, експлуатованих покрівлях і т.д. Глибоко тиснена поверхня створює Antislip-ефект, завдяки чому даний матеріал можна застосовувати при оформленні зон басейнів і аквапарків, а також як настил для причалів, пірсів, набережних і мостів.

Країна виробника: Бельгія.

Ціна вказана за 1 м2.

 

Виробник

Bruggan (Бельгія)

Ширина

140

Висота

18

Довжина

2900

Тип матеріалу

ДПК

Reviews


There are no reviews yet.

Be the first to review

“Терасна дошка Bruggan Elegant (Бельгія) 140х18х2900 мм”