Система огорож Нolzdorf 1100х1300 мм

1,508.00

Огорожа з ДПК ТМ “HolzDorf” – матеріал для зовнішнього використання, яке поєднує властивості натурального дерева і ПВХ. Благородство та естетичність деревини в поєднанні зі стійкістю і витривалістю полімеру забезпечать стильний дизайн і фізико-механічні характеристики, не властиві жодному іншому матеріалу.

Міцність, надійність і довговічність зумовили широке застосування композитних матеріалів для огородження відкритих майданчиків, терас заміських котеджів, берегових пірсів і причалів, терас ресторанів і кафе, патіо, дитячих ігрових майданчиків та ін.

Країна виробника: Україна.

Ціна вказана за 1 секцію.

Або телефонуйте за номером:

+38 (067) 371 20 60

Декоративні огорожі ТМ “Holzdorf” представляють собою систему профілів, виконаних з деревинно-полімерного композиту.

Поєднання в матеріалі природних і синтетичних компонентів дозволяє надавати готовим виробам благородного естетичного вигляду і високого ступеня зносостійкості. Завдяки цьому, декоративну огорожу ТМ “Holzdorf” по праву вважають кращим варіантом для огорожі балконів, веранд, терас, пірсів, патіо, дитячих майданчиків, вуличних кафе і ресторанів. Крім того, такі профільні системи стали масово застосовуватися для огородження сходів в під’їздах малоквартирних будинків і в заміських котеджах.

Країна виробника: Україна.

Ціна вказана за секцію 1100х1300 мм.

Виробник

Holzdorf (Україна)

Тип матеріалу

ДПК

Відгуки


Відгуків немає, поки що.

Be the first to review “Система огорож Нolzdorf 1100х1300 мм”


Fields marked with an * are required

Залиште заявку для замовлення даного товару!

Х

Залиште заявку для консультації

 

X