Облаштування балконів з терасної дошки з ДПК

Для облаштування балконів використовують надійні матеріали, стійкі до впливу навколишнього середовища та погодних умов. При цьому вдалим рішенням є використання саме матеріалів з дерево-полімерного композиту, які характеризуються стійкістю до впливу вологи, появи грибків, перепаду температури та довговічністю.

На відміну від дерева, наявність у складі матеріалів з ДПК полімеру є запорукою їх безклопітного використання. Матеріали з ДПК, зокрема терасні дошки та фасадні системи, не потребують періодичної обробки захисними покриттями. Тому облаштувавши відкритий балкон чи терасу цими матеріалами Ви лише насолоджуватиметесь їх декоративним виглядом багато років! Стійкий до забруднень та впливу вологи дерево-полімерний композит є надійним та довговічним матеріалом.

Завдяки стійкості до впливу сонячного проміння та деформації терасні дошки та фасадні панелі з ДПК також використовують для облаштування закритих балконів та лоджій. Високий вміст деревини твердих порід (до 65 %) забезпечує приємну на дотик поверхню, якою комфортно ходити босоніж.

Матеріали з ДПК оздоблюють нанесенням текстури дерева, яка надає готовим виробам привабливого зовнішнього вигляду.  Нанесення на поверхню терасної дошки глибокого структурного тиснення максимально відтворює рельєф деревини, при цьому підкреслює текстуру волокон і додає дошці елегантного вигляду та ексклюзивності.