Матеріали для облаштування відкритих майданчиків

Експлуатовані покрівлі, балкони, прибудинкові майданчики – додаткові площі, які використовують для облаштування місця для відпочинку сім’ї та близьких.

Для спорудження затишних зон відпочинку наші фахівці рекомендують використовувати якісні екологічно-чисті матеріали, які забезпечать довговічність експлуатації та декоративний вигляд відкритого майданчику (тераси, альтанки, балкону чи лоджії).

Асортимент нашої продукції представлений терасною дошкою з природного термообробленого дерева і деревополімерного композиту (ДПК), їх комплектуючими елементами, декоративними огорожами та елементами озеленення, гідроізоляційними матеріалами та пристроями для їх обробки.

Терасна дошка з термодерева (ясень, сосна, модрина) – екологічно-чистий матеріал, виготовлений з дерева, обробленого водяною парою при високій температурі. Термічно оброблене дерево характеризується стабільними фізико-механічними показниками та довговічністю:

 • після термообробки помітно знижується чутливість деревини до впливу несприятливих факторів навколишнього середовища: на 20-50 % зменшуються розбухання і усадка при зміні вологості;
 • збільшується деформаційна стійкість і міцність;
 • під дією високої температури знищується живильне середовище, тому збільшується стійкість до ураження грибками, бактеріями і комахами;
 • зменшується теплопровідність, тому ходити босоніж по підлоговим покриттям з цього матеріалу надзвичайно приємно;
 • не потребує додаткової консервації;
 • в кінці життєвого циклу піддається утилізації.

Асортимент представлений матеріалами вітчизняного (ТД «Лес», Україна) та закордонного виробництва («NormaWood», Фінляндія).

Термодерево використовується для оформлення фасадів, літніх терас, причалів, огорож, садових будиночків, саун, підлог та стін у санвузлах, дерев’яних душових кабін. Фактура природного дерева створюватиме затишок у Вашому домі)

У створенні стильної та затишної тераси велике значення має якість і зовнішній вигляд терасної дошки, а затрати часу на її догляд повинні бути мінімальними. Терасна і фасадна дошка з дерево-полімерного композиту (ДПК) – один з найбільш перспективних сучасних матеріалів, що відрізняється високими експлуатаційними характеристиками і широким діапазоном застосування. Завдяки складу (60 % деревини, 35 % полімерів, 5 % додатків) поєднує довговічність відмінного за якістю пластика та переваги природної деревини, тому цей матеріал є незамінним, а термін служби вимірюється десятками років.

Переваги терасної композитної дошки:

 • екологічність (матеріал нетоксичний, тому не виділяє шкідливих речовин у навколишнє середовище);
 • не потребує спеціальної обробки (покриття лаком, фарбування) і частого клопіткого догляду;
 • безумовна стійкість до погодних умов і кліматичних перепадів (покриття не вигорає, не ковзає, не гниє, не лущиться);
 • міцність (матеріал стійкий до сильних ударів, гострих каблуків, деформації);
 • не підтримує горіння (низький клас горючості, при потраплянні на дошку з ДПК недопалку або свічки вогонь згасне, не викликавши пожежі, а пляму легко видалити наждачним папером);
 • довговічність експлуатації, яка перевищує термін служби звичайної деревини;
 • при утилізації можлива вторинна переробка.

 Асортимент продукції представлений терасною дошкою вітчизняного (ТМ «TardeX», ТМ «HolzDorf», ТМ «Polymer & Wood») та закордонного виробництва («RenWood», Англія, «Bruggan», Бельгія, «Mirradex», Малазія, «Legro», Венгрія, «Zagu», Латвія).

Використовується для оформлення фасадів, літніх терас, альтанок, причалів, пірсів, басейнів, експлуатованих дахів, балконів та лоджій, елементів ландшафтного дизайну, огорож, майданчиків для кафе та ресторанів, саун, палуб катерів і яхт, вертолітних майданчиків.

Завдяки низькій теплопровідності ходити босоніж по підлоговим покриттям з цього матеріалу також приємно!

Комплектуючі елементи – декоративні планки, лаги, заглушки, плінтуси, кліпси, кутники, самонарізи та інші деталі, що забезпечують надійність конструкції та надають завершеного вигляду зоні Вашого відпочинку.

Декоративна огорожа – система профілів, виконаних з ДПК. Поєднання в матеріалі природних і синтетичних компонентів дозволяє надавати готовим виробам благородного естетичного вигляду і високого ступеня зносостійкості. Тому продукція з ДПК вважається кращим варіантом для огорожі балконів, веранд, терас, пірсів, патіо, дитячих майданчиків, вуличних кафе і ресторанів. Профільні системи цього типу застосовуються для огородження сходів в під’їздах малоквартирних будинків і в заміських котеджах.

Асортимент продукції представлений матеріалами вітчизняного (ТМ «HolzDorf», ТМ «TardeX») та закордонного виробництва («RenWood», Англія).

Декоративна огорожа є одним з основних елементів красивого зовнішнього вигляду Вашого дому. Оскільки найважливішою функцією огорожі є захист від проникнення, у нас Ви знайдете не лише різноманіття дизайну, але й міцні і довговічні матеріали.

Гідроізоляційні матеріали – бітумно-мінеральні та СБС-модифіковані матеріали для верхнього, підкладкового і гідроізоляційного шару (євроруберойд), бітумні суміші (праймер, мастика), ПВХ-мембрани для покрівлі, озер, басейнів, підземної гідроізоляції та інші елементи.

Встановлення гідроізоляційних систем забезпечує захист конструкцій будівель і споруд від впливу вологи, водних розчинів хімічно активних неорганічних та органічних рідких і твердих сполук.

Асортимент продукції представлений матеріалами вітчизняного (ПАТ «Промізол») та закордонного виробництва («Ruvitex Industry Corporation», Болгарія; «Bauder», Німеччина; «Mapei», Італія).

Досконале виконання гідроізоляційних робіт з використанням якісних матеріалів забезпечить довговічність експлуатації конструкцій і споруд Вашого дому.

Системи озеленення – «зелена» покрівля, внутрішнє вертикальне озеленення:  оформлення «зелених» зон, розробка ексклюзивного мохового дизайну Вашої компанії (фітостіни, фітокартини, колони, панелі, стіни з різнокольорового стабілізованого моху.

Створення «зеленої» зони відпочинку на покрівлі чи балконі, вертикальне озеленення та мохові стіни дадуть змогу відчути Вам природу поруч. Для комерційних організацій є можливість замовлення фірмового мохового логотипу!